Nissan Özel Servis

Nissan özel servis

Auto Vizyon Bostancı, özel Nissan servisinde araçlarınıza kaporta boya, mekanik, elektrik-elektronik, yedek parça ve yol yardım hizmetleri sunulur.Servisimiz, aracınızın ve sizin güvenliğini sağlamak, etkili ve hızlı hizmet vermek amacıyla gelişmiş donanıma sahiptir.

Micra Özel Servis

Havadar iç mekana sahip Yeni Micra’nın, süet görünümlü koltukları, kumaş kaplı kapı döşemeleri, sürücü tarafı kol dayama ünitesi ve parlak siyah orta konsolu sizi şehrin şıkları arasına sokacak.

Note Özel Servis

Ferah ve rahat oturma alanı, estetik görünüme kavuşmuş dashboard, vücudu saran koltuklar, yüksek baş mesafesi ve özellikle arka kısımdaki geniş diz mesafesi ile maksimum kabin içi konforu Yeni Note ta.

Juke Özel Servis

Juke, sürücü ve yolcularına eşsiz bir iç kabin sunuyor. Konfor veren sportif tasarım anlayışı beklentilerinizden fazlasını vererek, içinizdeki enerjiyi ortaya çıkartıyor.

Qashqai Özel Servis

Yeni Nissan Qashqai nin ergonomik tasarlanmış geniş iç kabini yolcularına ferah bir ortam sunuyor. Ufak bir dokunuşla açılan panoramik cam tavan perdesi sayesinde Yeni Nissan Qashqai den şehri izlemek farklı bir zevk veriyor. İlk kez 1970 li yıllarda uzak mesafeli trenlerin vagonlarında kullanılan cam tavan konsepti günümüzde kendini iyice dışa vuran bir kullanım alanını otomobilerde buluyor.

X-Trail Özel Servis

Nissan X-Trail in geniş bagaj hacmi sahip olduğu sert plastik ve sökülebilir zemin yapısıyla her türlü kullanım koşuluna uygunluk gösteriyor. Arazi kullanımlarında bagajınıza çamurlu, kirli eşyalar mı koydunuz? Küçük bir hamle ile bagaj zeminini sökün ve yıkayın... X-Trail pratik kullanımlar için tasarlandı. Bagajda yer alan çekmeceye görünmesini istemediğiniz önemli eşyalarınızı koyun. 603 litrelik bagaj hacmini arka koltukları yatırarak 1773 litreye çıkarın. Rahat edin.

Navara Özel Servis

Son teknoloji ile üretilen klima sistemi sessizliği ile konforlu yolculuklar sunuyor. Sürücü ve yolcu için ayrı ayrı ısı dereceleriyle ayarlanabilen çift taraflı klima sistemi dijital gösterge ekranı ve çevirmeli düğmeleriyle kolay kullanım özelliğine sahip. Ayrıca otomatik klima özelliği iç kabin ısısını istenilen derecede sabitleyerek ferah bir ortam ve yakıt ekonomisini aynı anda sunmakta.